Yapılan Büyü’yü Bozma

Büyü Bozma

Aslında yazımızın başlığı büyü nasıl bozulur şeklinde olmalı diye düşünsek de büyü bozma üzerine anlatımımızın daha detaylı olacağını düşünerek bu yazımızda büyünün bozulma süreçleri hakkında geniş kapsamlı bir bilgi paylaşımında bulunmak istiyoruz.

Büyü Bozma Nedir?

Bir insanın üzerine yapılmış herhangi bir büyü çeşidinin bozulması ile alakalı bir süreçtir. Bir insana büyüyü kimin yaptıracağını hiçbir şekilde bilinmez. Yani hiç ummadığınız, beklemediğiniz bir anda büyüye maruz kalabilirsiniz. Ya da bir kişi birisine büyü yaptırmış ve ilerleyen zamanlarda pişman olmuş ise büyünün bozulmasını isteyebilir. Kısaca büyüyü hem yaptıran kişi, hem de büyüye maruz kalmış bir kişi bozdurmak isteyebilir. Büyünün etkisi altına girmiş kişi tüm yaşadığı olumsuz sorunları başından def etmek için büyü bozma süreci ile ilgilenmelidir. Kişinin hayatına yeniden canlılık vermesi ve üzerindeki ağırlığı, yaşamış olduğu sorunları yok etmek için büyü bozma süreçleri ile yakından ilgilenebilir.

Birine Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Her büyünün yapıldığı gibi bozulma süreci de kolay ya da zor olabiliyor. Birine yapılmış olan büyünün bozulması veya kendinize yapılmış olan bir büyünün bozulması için profesyonel bir medyum çalışması yaptırmanız gerekmektedir. Ancak önceliğiniz her daim dua etmek olmalıdır.

Bilindiği üzere Kuran-ı Kerim’in bazı sure ve ayetlerinde büyüler hakkında geniş anlatımlara yer verilmiştir. Peygamber efendimiz ( SAV ) üzerine büyü yapılmış ve o dönemlerde bozulması için bir takım süreçler yaşanmıştır. Bu nedenle Kuran-ı Kerim içeriğinde büyülerin var olduğunuza değinilmiş ve korunmak veya kurtulmak için ayetlerde anlatımlara yer verilmiştir. Birçok büyü dua ederek büyülerden kurtulabilmiştir. Ancak dini bütünlüğe sahip değilim ben dua okuyamam gibi düşünceler içerisindeyseniz işini bilen medyumdan yardım almak istiyorum diyorsanız işinin ehli bir büyü bozan medyum bulmanızda fayda olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir